Zieleń. Z jakim kolorem ją nosić?

Zieleń. Z jakim kolorem ją nosić?

Często kobiecym problemem nie jest klasyczne ” nie mam co na siebie włożyć” ale zadajemy sobie także pytanie z jakim kolorem coś połączyć. My dzisiaj zajmiemy się jedną z naszych ulubionych barw : zielenią. Pasuje Paniom o zimnym jak i ciepłym typie urody w zależności od tonacji barwowej. W stylizacji, aranżacji wnętrz czy makijażu obowiązuje złota zasada łączenia ze sobą maksymalnie trzech kolorów. Jak zwykle od każdej reguły istnieją wyjątki lecz kierując się naszymi wskazówkami już nigdy nie będziesz miała problemu z kompletowaniem barw.

Zieleń i czerwień

Zaczniemy od mocno kontrastujących ze sobą barw. Zestawienie zieleni z czerwienią sprawdza się za każdym razem. Może to być tylko akcent w postaci  czerwonych ust. Innym rozwiązaniem jest równy stosunek tych dwóch kolorów w zestawieniu pół na pół. Czerwona bluzka i zielone spodnie. Zielona koszula i czerwona spódnica. Trzecią propozycją jest dzielenie barw na ubrania i dodatki. Zielone ubrania to czerwone dodatki i odwrotnie. Na zdjęciu poniżej macie idealny przykład takiego zestawienia. Nasz kombinezon letni odgrywa główną role w stylizacji a czerwone dodatki w postaci nerki i szpilek pięknie go podkreślają.

 

Link – KOMBINEZON LETNI

Zieleń i biel

Jedno z najklasyczniejszych połączeń, które zawsze się sprawdzi. Zieleń, szczególnie ta ciemniejsza kocha biel. Podobnie jak w przypadku czerwieni, kolor biały można nosić w proporcji pół na pół. Biała bluzka model V-neck z naszą spódnicą model Bohema stworzy casualową stylizację. Możesz postawić także na akcenty w postaci dodatków takich jak torebka, pasek czy chusta. Nasza sukienka model Bohema letnia w towarzystwie białej marynarki i szpilek prezentuje się bardzo elegancko a przy tym lekko.

LINK – SUKIENKA ZIELEŃ BOHEMA LETNIA

LINK – SPÓDNICA ZIELEŃ BOHEMA

LINK – BLUZKA V-NECK DEKOLT NA PLECACH

Zieleń warto również łączyć z beżami, złotem, brązami lub niektórymi odcieniami niebieskiego. Wszystko zależy od tego co posiadacie w swojej garderobie i jakie kolory lubicie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *